Connect with us

GÜNCEL

Sevcan Bodrum’da sahneyi coşturdu!

Published

on

Sevcan Bodrum'da sahneyi coşturdu!

Şarkıcı Sevcan Davaz, Bodrum’da konser verdi.

Pop Müziğin sevilen sanatçısı Sevcan Davaz, Bodrum’da sahne aldı. Sevcan, hareketli parçalarla hayranlarını eğlendirdi. Konser’in verileceği eğlence mekanın önünde, geldiği aracın içinde bir süre bekleyen Sevcan, gerekli hazırlıklar tamamlandığında Asistanı Cihan Yılmaz ile beraber mekana giriş yaptı.

sevcan davaz vay be

Sevcan Davaz geçtiğimiz gün de Bodrum Bitez’de Beach Club’ta Happy Hour partisinde sahnedeydi!

‘Mecburi istikamet’ isimli parçası ile sevenlerinin karşısına çıkan Sevcan, Geçtiğimiz Şubat ayında çıkan ‘Vay Be’ parçasıyla ve başarılı şarkıları ile de konserde etkili bir performans sergileyen Sevcan Davaz’a sahnedeki dans ekibi eşlik etti. Sevcan, hayranlarının oldukça beğenisini toplarken, dinleyicilerini de fazlasıyla eğlendirdi.

Sahneye beyaz bir kıyafet ile çıkan Sevcan, izleyicilerini danslarıyla ve enerjisiyle de oldukça etkiledi. Sevcan, sahnede hayranları tarafından yoğun ilgi gördü. Çıktığı her sahnede trend olmayı başaran Sevcan, Bodrumda sergilediği performansında da hayranlarını büyüledi. Oldukça geniş bir kitleye sahip olan güzel sanatçının izleyicileri arasında İş dünyasının ileri gelenleri de bulunurken, yaklaşık 2 saat boyunca sahne performansına devam etti. Şarkı aralarında esprileriyle de hayranlarını güldürdü.

Güzel sanatçı, geçtiğimiz yıllarda Beyaz Perde’de yer aldığı gibi; daha öncelerinde de Modellik, Mankenlik ve Oyunculuk gibi birçok başarıya imza atmıştı. Kendisi son yıllarda Çıkardığı şarkılarıyla oldukça ilgi gören başarılı sanatçımız kariyerinin önemli bir kısmını müziğe adadığı gibi, dinleyicileri tarafından da oldukça fazla ilgi görüyor.

Güzel sanatçı, Yaz boyunca Bodrumda konser vermeye ve hayranlarıyla buluşmaya devam edeceğini de takipçilerine duyurdu.