Posta gazetesinde yeniden yapılanma! Kim, hangi göreve getirildi?

Posta gazetesinin künyesi yeniden şekillendi. Vatan’ın eski Yazı İşleri Müdürü ve Ekler Yönetmeni Güney Öztürk, Posta gazetesine transfer oldu. Öztürk, gazetenin Yayın Danışmanlığı görevine getirildi.

Sabah gazetesi kökenli olan ve daha önce Sabah’ta Dış Haberler Müdürlüğü yapan Güney Öztürk, Vatan gazetesinin kurulduğu dönemde Sabah’tan ayrılarak, Gazete Vatan’a geçmişti.

Vatan gazetesi’nin kapanmasının ardından bir süre halkla ilişkiler sektöründe çalışan Güney Öztürk, Posta’ya transfer olmadan önce Gazete Oksijen’de çalışmıştı.

Künyedeki bir başka değişiklik Yayın Koordinatörlüğü görevinde oldu.

Posta’nın yayına başladığı 1995’te kurucu kadrosunda yer alan ve 26 yıldır gazetede Gece Müdürü, Haber Müdürü ve Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Mehmet Coşkundeniz ise Yayın Koordinatörü görevine getirildi.

Daha önce gündem sayfaları editörü olan ve Timur Soykan’ın ayrılmasının ardından Haber Müdürlüğü görevine getirilen Tuncer Tunçer ise Yazı İşleri Müdürü oldu.

Hürriyet kökenli muhabir olan ve Posta’da haber merkezi sorumluluğunun yanında okur temsilciliği de yapan Cem Kerpiççiler ise bugünden itibaren Haber Müdürlüğü görevini yürütecek.

İşte, Posta gazetesinin yeni künyesi:

Gazetenin eski künyesi şöyleydi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir