Connect with us

MAGAZİN

Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi sualsunu duyunca sinirlendi: Bana çöp sormayın

Published

on

Ünlü müzisyen İrem Derici, ihaneti affetmiş olduğu Cem Belevi tarafınca geçmiş olduğumiz haftalarda ikinci kez aldatıldı. İkinci kez uğramış olduğu ihaneti affetmeyen Derici, her açıklfakatsında Belevi’ye öfke kusmaya ilaçm ediyor. Genç popçu için daha ilkin “Çeyrek popçu” ve “İblis” diyen Derici, ilkinki akşam katılmış olduğu çağrıte gene sinirlerine hakim olfakatdı.

“ARKADAŞLARIM VE AİLEMİN RİCASINDAN DOLAYI SUSUYORUM”

Geçtiğimiz günlerde Sultangazcai’de verdiği konser ilkinsi mevzuşan İrem Derici, Cem Belevi için “Bu son mevzuşmamız olsun. Daha fazcala ilaçm etmesini istemiyorum. Benim kalbim bu şekildeki mevzular için birazcacık minnoş. Ama elimde olan bir şeyleri hisselaşmıyorsam, emek verme dostlarım ve ailgüvenılir ricasıyla susuyorum. Yoksa beni hepimiz tanır beni kimse susturfakatz. Artık susmak gerekiyor, uzfakatsın. Köpek şeklinde sevmeye ve insanoğlua inanmaya ilaçm edeceğim. Çünkü bir kişinin iblisliğini tüm adam milletine atmak olmazca” dedi.

“KONSERİMDEKİ KAVGADA SES MASAMIZ ZARAR GÖRÜNCE SAHNEDEN İNDİM”

Önceki akşam bir ödül merasiminde basın mensuplarının suallarını yanıtlayan Derici, yoğun konser maratonundan dvakası bu yıl kısa bir dinlence yapabileceğini söylekidi. Sultangazcai’deki konserinden çıkan kavga hakkında mevzuşan Derici, “Kavganın bir bölümden sonrasındasına ben de hakim değilim. Israrla ilaçm etmek istedim fakat çıkan arbedede bizim ses masası da tahrip görmüş olduğu için geri çıkfakatdım. Çok üzüldüm, o denli insan eğlenmek için geldi. Ben sahniçin inerken havada demir baribölgeler uçuşuyordu. Tekrardan Sultangazcai’ye gidip konser vermek isterim” dedi.

“BANA ÇÖP SORMAYIN”

Son açıklfakatsında Cem Belevi hakkında tekrar mevzuşmak istemediğini belirten Derici, mevzuyu açmak isteyen basın mensuplarını durdurdu. Röportajını tfakatmlamış olduktson olarakra kameralara poz veren müzisyen, bir muhabirin Cem Belevi hakkında sualsu karşısında sinirlenerek “Bana çöp sormayın olur mu?” diyerek sinirlendi.

Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi sualsunu duyunca sinirlendi: Bana çöp sormayın

Öfkesi dinmeyen İrem Derici, Cem Belevi sualsunu duyunca sinirlendi: Bana çöp sormayın

Ecem Altan

İrem Derici, Cem Belevi, Magazcain, Haberler

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir