Masumiyet dizisinin setinde skandal olay! Soluğu savcılıkta aldı

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi isimlerin olduğu Masumiyet dizisi setinde skandal bir olay yaşandı.

Daha önce karavan krizinin yaşandığı sette, Deniz Çakır kendisine tahsis edilen karavanı küçük bulup, rol arkadaşları İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü’nün karavanına yerleşmişti.

Deniz Çakır’ın set çalışanalarına karşı tutumundan dolayı şikayetler kulaktan kulağa dolaşırken, kostüm asistanı Çağatay Görgen’in yaşadığı olay bardağı taşıran damla oldu. Deniz Çakır’ın rol arkadaşı Gizem Ergün ile yaşadığı kostüm karışıklığı sırasında kostüm asistanı Çağatay Görgen’e hakaret ettiği ileri sürüldü.

Çağatay Görgen, yaşadığı olaydan sonra işini bırakmak zorunda kaldığını ifade ederek avukatı Yeter Yıldız Dalkılıç ile birlikte Kartal Adliyesi’nde Deniz Çakır aleyhine suç duyurusunda bulundu.

Ben onu başımdan …. ettim

Deniz Çakır’ın yaşanan karışıklıkta her şeyin düzeltilmesine rağmen kendisine hakaret ve küfür ettiğini ifade eden Çağatay Görgen, Deniz Çakır’ın kendisi olduğu müddetçe sete çıkmama kararı aldığını ve çok sayıda hakaret ettiğini ileri sürdü.

Yapım amiri Zeki Susam ve uygulayıcı yapımcı Didem Karakum’un kendisinin yanına gelerek sorunun büyümemesi için ayrılmasını istediklerini ifade etmelerinin ardından uzattıkları istifa kağıdını yaşadığı psikolojik şiddet nedeniyle okumadan imzaladığını belirten Görgen, Deniz Çakır’ın kendisine ettiği hakaret ve küfürlerden dolayı şikayetçi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir