Connect with us

AŞK

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı Ömer mektubu…

Published

on

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı Ömer mektubu...

Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanında Ömer Fikret’in mektubunu okuyor mu sorusunun yanıtı var. Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanı Star TV ile eş zamanlı internethaber.com’da…

Star TV Kiralık Aşk 47. bölüm fragmanını yayınladı.

Kiralık Aşk 47. bölümünde Ömer ve Defne arasındaki gerilim sona erecek mi? Ömer Fikret’in mektubunu okuyacak mı? sorularının yanıtları belli olacak.

Kiralık Aşk son bölümde Defne ile Ömer’in arası ev yüzünde açılmıştı. Öte yandan Fikret’in mektubunun peşine düşen Defne ile Ömer tartışmıştı. Kiralık Aşk 47. bölümde Ömer Defne aşkında yaşananlar izleyenleri yine ekrana kilitleyecek. 

KİRALIK AŞK 47. BÖLÜMDE ELÇİN SANGU YOK

Kiralık Aşk’ın başrol oyuncusu Elçin Sangu, dizinin son yayınlanan bölümlerinde bir kaç sahne dışında neredeyse hiç yoktu.

Daha önce Elçin Sangu’nun Kiralık Aşk’tan ayrılacağı yönündeki iddialar gündeme gelmişti. Sangu’nun dizinin son bölümünde olmayışı yeniden aynı iddiaları gündeme getirdi. Ancak Elçin Sangu’nun dizide görülmeyişinin nedeni yaşadığı bir sağlık problemi olduğu ortaya çıktı.

Kiralık Aşk dizinin yapımcı firması Ortaks Yapım, sosyal medya hesabından Elçin Sangu’yla ilgili açıklama yaptı. 

Açıklamada, “Sevgili oyuncumuz Elçin Sangu, gözüyle ilgili bir rahatsızlık geçirmiştir. En kısa zamanda iyileşmesini temenni eder, Ortaks Yapım olarak geçmiş olsun dileriz” denildi. 

Kiralık Aşk