Connect with us

MAGAZİN

Hasan Can Kaya’dan Aslı Bekiroğlu’na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

Published

on

YouTube’dan Exxen’e aktarma olan Hasan Can Kaya‘nın sunmuş olduğu Konuşanlamış olur program deliğinin bu haftaki mevzuğu genç oyuncu Aslı Bekiroğlu oldu. Oyuncunun webe sızan görüntülerinin mevzuşulmuş olduğu esnada Kaya’nın yapmış olduğu itiraf hepimizi kahkahaya boğdu.

UYGUNSUZ FOTOĞRAFLARI SIZDI

Bir dörutubet çıplak fotoğraflarının webe sızdırılmasıyla gündeme gelen Aslı Bekiroğlu, o dörutubet zor günler yaşamıştı. Aslı Bekiroğlu o dörutubet cemiyetsal medya üstünden yapmış olduğu açıklfakatda fotoğrafları hisselaşanlamış olur ve buna olanak elde edenlar hakkında dava açacağını so şekildedi ve fena niyetli kişilere prim verilmemesini istemişti.

Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

“İNTERNETE ADIMI YAZINCA KÖTÜ ŞEYLER ÇIKIYOR”

Anlatacak fena bir vakasını düşünürken arkadaşıyla yaşamış olduğu diyalogdan bahseden Bekiroğlu, “Buraya gelmeden dostumla mevzuştuk, fena öykü olarak ne anlatabiatl olaraklirim diye. Arkadaşım da dedi ‘yazcasınlar webe Aslı Bekiroğlu diye orada her şey çıkıyor'” ifadelerini kullanınca stüdyodakiler gülme krizine girdi.

Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na itiraf: İnternete düşen videolarını izledik

HASAN CAN KAYA’DAN PEŞ PEŞE İTİRAFLAR

Bekiroğlu’nun sözleri üstüne bir itirafta byücenan Hasan Can Kaya, “Çok karaktersiz bir şey so şekildeyeceğim. Sen gelmeden webe yazcadık, baktık” dedi. O açıklfakatların ardından Hasan Can Kaya, “Bunları gösteryazcaımyabilir miyiz Aslıcım” dedi. Aslı Bekiroğlu ise “Yayınla ya neler gösteryazcaımndı. Bunlar koyar mı be” diyerek kahkaha tufanı yaşattı. Hasan Can Kaya ise ondan sonrasındasında “Evet hakkaten onları da izledik” şeklinde mevzuştu.

Ecem Altan Ecem Altan Magazcain Sorumlusu Haberler.com – Magazcain

Hasan Can Kaya, Aslı Bekiroğlu, Magazcain, Haberler

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir