Exxen’de yayınlanacak yeni Sihirli Annem dizisinin afişi tepki çekti

Yıllar önce yayınlanan ve günümüzde hala tekrar bölümleri yayınlanan Sihirli Annem, yenilenen oyuncu kadrosuyla Acun Ilıcalı’nın platformu Exxen’de yayınlanacak. Çekimleri başlanan dizinin afişi beğenilmeyince kısa sürede tepki çekti.

Acun Ilıcalı’nın 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak olan yeni dijital platformu Exxen için çekilen Sihirli Annem dizisinin afişi yayınlandı. Ancak dizinin afişi beğenilmeyince Twitter‘da tepki çekti.

OYUNCU KADROSU KOMPLE DEĞİŞTİ

İnci Türkay’ı tüm Türkiye’ye tanıtan ‘Betüş’ karakterine ise Açelya Topaloğlu uygun görülürken Avni karakterine ise Bülent Seyran canlandıracak. Emre Altuğ ise 17 yıl sonra yeniden çekilecek olan ‘Sihirli Annem’de ‘Sadık’ karakterine hayat verecek.

TWİTTER’DA GÜNDEM OLDU

Dizinin kadrosunda Açelya Topaloğlu, Emre Altuğ, Nergis Kumbasar, Lale Başar, Çiçek Acar, Bülent Seyran, Hande Katipoğlu, Eylem Yıldız’ın yanı sıra çocuk oyuncular Nisa Sofiya Aksongur, Cemre Demircan ve Egemen Uysal rol alıyor. Dizinin afişi ise Exxen platformunun sosyal medya hesabından yayınlandı. Yeni Sihirli Annem’in afişi ve oyuncu kadrosu sosyal medyada en fazla konuşulan konular arasına girdi. Dizinin beğenilmeyen afişi, yıllar önce yayınlanan Sihirli Annem dizisinin afişleriyle kıyaslanmaya başladı.

Kısa sürede binlerce paylaşımın yapıldığı yeni Sihirli Annem için şunlar yazıldı…

Exxen'de yayınlanacak yeni Sihirli Annem dizisinin afişi tepki çekti Exxen'de yayınlanacak yeni Sihirli Annem dizisinin afişi tepki çekti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir