Connect with us

MAGAZİN

Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, yaşadıklarıyla Armağan Çağlayan’ı gözyaşlarına boğdu

Published

on

Çukur, Cam Tavanlamış olur dizilerinde oynayan dizi ve tiyatro oyuncusu Ahmet Melih Yılmazca, geçmiş olduğumiz aylarda eşeyselyet değiştirerek adını da Meli Bendeli olarak değiştirdi. Yaşadığı süreçle fazcalaca mevzuşulan Bendeli, Armağan Çağlayan’ın YouTube kanalında gosterilen Gör Beni adınde programına mevzuk oldu. Yıllarca yaşadıklarını özetleyen Bendeli, kimi süre duygusal anlamış olur yaşadı.

“HAYATIMI İLERLETEMİYORUM”

Armağan Çağlayan’ın “Çok zor bir karar aldınız diye düşünüyorum” sözleri üstüne mevzuşan Bendeli, “Bu aslına bakarsan 32 yılımı aldı. Zordu hakikaten” dedi. Kendisine uzun süre süresince, “Ben fena bir şey yapmadım” diye so şekilsöylediğini belirten Bendeli, “Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir bölgelerden atıyorum kendimi ilaçmlı. İlerletemiyorum yaşamımı. Bu cemiyetsal olarak da bo şekilde, iyice eve kapanmalar bo şekilde… Dünyadan çekbilimselştim yada onu öldürecektim, Allah’tan korktum travesti oldum özetlemek gerekirse o şekilde so şekildeyeyim.” dedi.

Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, yaşadıklarıyla Armağan Çağlayan'ı gözyaşlarına boğdu

“KENAN İMİRZALIOĞLU İLE OYNAYAMAYACAKSAM DİZİDE OLMAM”

Bu sürea kadar kendi olanaklamış olurı ve çabalarıyla dizilerde rol bulmuş byücenduğunu so şekildeyen meşhur isim, “Şu saattson olarakra Kenan İmirzalıoğlu ile başgörevi oynfakatyacaksam dizilerde yer almam. Yan rolleri ve millerin hoşgörüsünü bekleyecek süreım yok. Ankara’ya taşındım ve orada bir düzey kurmaya çalışıyorum. Önce bir altın bileziğim olsun diye mesleğimi elime aldım fakat benim yaşamım daha kıymetli” şeklinde mevzuştu.

“UNUTULMA HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM”

Sürekli başkalarını düşündüğü için yaşamı kaçırılmış olduğunı so şekildeyen oyuncu, sözlerine şo şekildeki ilaçm etti: “Herkesi düşündüğüm için kendimi erteledim. Sıra bana bir türlü gelemedi. Bencil olmaktan fazcalaca korkarım. Ailemi ve tüm dünyayı karşıma aldım. Anrutubet, babam neticeta… Bir daha onları nazcaaranmemekte var işin sonunda, o şekilde keskin bir şey. Bazcaen yitmek, yok olmak isterim. Unutulma hakkımı kullanmak isterim. Toz olmak isterim fakat bu halimle. Travesti olduktan sonrasında her şey toz pembe olmadı. Sevdiğimi unutfakatdım, aklımı yitirdim. Bir sürü derdim varken bir şeyleri görkemlimiş şeklinde gösteremem.”

Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, yaşadıklarıyla Armağan Çağlayan'ı gözyaşlarına boğdu

“EVVELİMİ BİLMEYEN AHİRİMDE HESAP SORMASIN”

“Eski sevgilimin artık gelmeyeceğini bbilimselş olduğum için kendi yaşamıma baktım. Onu 6 yıl falan bekledim. Sürecin başlangıcında da ona ileti atarak Ankara’ya taşınıp travesti olacağımı so şekildedim. O da bana arkamda olacağını so şekildedi. Ben de ‘yanımda olacaktın fakat arkamda oldun’ dedim. Bo şekilde olmamım onunla ilgisı yok fakat geç kalmamım onunla ilgisı var. Karşıma çıkan her şeye kızgınım. Oyuncyüceğa, unutfakatdığım adfakat, anfakat, kardeşime kızgınım… Evvelimi bilmeyen ahirimde hesap sormasın. İnsanlamış olurın şaşkınlığını anlıyorum da tesüflüğünü anlayamıyorum.”

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Meli Bendeli söylediklarından sonrasında kendisini tutfakatyarak gözyaşlarına boğulan Armağan Çağlayan, “Bu kadar sert bir şey beklemiyordum açıkçası. Bir insanoğlunun her insana kızgın olması taşınması fazcalaca zor bir yük” ifadelerini kullandı.

Cinsiyet değiştiren oyuncu Meli Bendeli, yaşadıklarıyla Armağan Çağlayan'ı gözyaşlarına boğdu

Ecem Altan

Armağan Çağlayan, Youtube, Çukur, Magazcain, Haberler