Connect with us

GÜNCEL

BMW Yedek Parça sitesi 2021 Yılının dikkatlerini üstüne çekmeyi başardı!

Published

on

BMW Yedek Parçar

BMW Yedek Parça sitesi 2021 Yılının dikkatlerini üstüne çekmeyi başardı! Lüks ve sportif otomobilleriyle devasa kitlesi ve seveni olan Alman Otomobil markası BMW,’nin, Türkiyedeki en büyük BMW Yedek Parça sitesi olan https://bmwyedek.com sayfasında yer alan yedek parça ürünleriyle ve kitlesiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

”BMW demek BİZ demek!”

BMW Yedek Parça
BMW Yedek Parça – bmwyedek.com

Merkezi Ankara Kazan’da bulunan BMW Yedek Parça ve E-Ticaret sitesi sahibi olan Mercanay BMW şirketi, BMW Yedek Parça kuruluş tarihi çok eski olmamakla beraber, gerek fiyatları gerek piyasa takibi gerekse de müşteri memnuniyetleri ile otomobil piyasasının trend ismi oldu.

Şirket yetkilileri ise bu durumu; ” Otomobil ve yedek parça piyasasında çok fazla isim ve kuruluş olduğunu hepimiz biliyoruz ancak taleplerle de doğru orantılı bir artış bu. Bizler teknolojiyi ve piyasayı iyi takip ediyoruz. BMW gibi bir marka nasıl teknolojik donanımlarını her gün arttırıyor ve geliştiriyorsa bizler de aynı şekilde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz, BMW demek biz demek. Bu sebeple de bu çağın öncülük ettiği teknolojik gelişmelere artık ayak uyduramayarak yok olan çok fazla işletme olduğunun da farkındayız. Bu yüzden de hem fiziksel hem de online olarak alışveriş hizmeti sunarak, müşterilerimizin gözdesi haline geldik.” şeklinde ifade ediyor.

BMW Yedek Parça
BMW Yedek Parça

En sevilen marka BMW

Bilindiği üzere günümüzde en çok tercih edilen ve en çok sevilen otomobil markalarının ilk sıralarında Alman otomobil devi BMW yerini alıyor. Artan 2. El Otomobil piyasası beraberinde yedek parça fiyatlarını da yukarı taşıyor durumda.

Bu durumda araç sahibi kişiler ve işletmeler de çareyi anonim markaların ürünlerini satın almakta buluyor. Hal böyleyken, güvenilir olmayan markaları tercih etmek te beraberinde yeni ve zincirleme araç sorunlarına yol açıyor.

Tüm bunlara karşı adeta bir savaş açan BMW Yedek Parça sitesi bmwyedek.com da iddialı bir çıkış yaparak müşterilerine hem kaliteli hem de güvenilir yedek parça ürünlerinin satışına başladı.

E-Ticaret günümüzün vazgeçilmezi

BMW Yedek Parça
BMW Yedek Parça

Teknolojinin ve online alışverişlerin artması günümüzde kaçınılmaz bir hal almışken, özellikle pandemi sürecinde uygulanan yasak sürecinde ve tam kapanma sürecinde insanlar online alışverişe yöneldi ve online alışverilerin artışına şahit oldu.

Bu durum da insanların oldukça kolayına gelmesi sebebiyle gündelik hayatımızda önemli bir yer edinerek artık vazgeçilmez oldu. Online alışverişlerin oldukça top noktaya ulaşması da haliyle online ve sanal dünyayı takip eden işletmelerin de işlerine bir hayli yaradı. BMW Yedek Parça sitesi de bu fırsatı değerlendiren sayılı isimlerden olmayı başardı.

BMW Yedek Parça
BMW Blog

BMW Yedek Parça sitesi bmwyedek.com, kullanıcıları ve müşterilerine alışveriş yaparken önemli bilgiler ve haberler içeren BMW Blog hizmetini de sunuyor.

Alman otomobil devi BMW ile ilgili haberler, faydalı bilgiler ve detaylar sunan E-Ticaret sitesi yeni müşterilerini ve okurlarını da bekliyor.

Açılışa özel Avantajlı ürün fiyatları ve içerdiği önemli blog yazıları olan bmwyedek.com sitesi yeni müşterilerini bekliyor, bu fırsatı kaçırmayın!

BMW 2021 Model 3 ve 4 Serisinden sonra Yeni i4 Serisini de tanıttı!
BMW Yedek Parça
BMW i4

BMW’nin Tamamen elektrikli ilk Gran Coupé modeli olan Yeni BMW i4 tanıtıldı.

Üst düzey konfor ve günlük kullanım için ideal nitelikler taşıyan BMW i4, Bunların yanı yanı sıra olağanüstü dinamik özellikleri de kullanıcılarına sunuyor.

Sportif performans düzeyine ulaşmak için beşinci nesil BMW eDrive teknolojisi ile donatılan beş kapılı model yeni i4 , 544 beygir gücüne ulaşabiliyor.

590 kilometreye varan menziliyle beraber, geniş bir alan sunan tam boy beş koltuğuyla otomobil tüm yolculuklar için mükemmel yol arkadaşı haline geliyor.

Yeni BMW i4 eDrive’ın kısaca bilgilerini özetlersek;

Yeni BMW i4 eDrive40:
Güç tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama): 20–16
Karbondioksit CO2 emisyonu (g/km) (ortalama): 0

Yeni BMW i4 M50(1):
Güç tüketimi (kWsa/100 km) (ortalama): 24–19
Karbondioksit CO2 emisyonu (G/km) (ortalama): 0

Yeni BMW i4 Dış Tasarım Özellikleri

Ön tasarım

Yeni BMW i4’ün dikey tasarlanan ve hizalanan ön Böbrek Izgararalı, yeni tanıtılan 3 ve 4 Serisinde olduğu gibi eşsiz ve ön rüzgarlık boyunca uzanıyor.

Yandan görünüm

Yeni i4’ün aerodinamik olarak tasarlanmış silüeti, şimdiye kadar tasarlanan BMW Coupe’lerin devamı niteliğinde. Kısa kas dışı mesafesi ve uzun aks aralığıyla beraber gelen akıcı çizgileriyle beraber sportif duruşunu bi hayli ifade ediyor.

Arka Tasarım

Yeni BMW i4’ün keskin biçimlendirilmiş ve dikey aerodinamik hatları, otomobilin yan tasarımını tamamlıyorken, otomobilin altında, BMW i Modellerine özgün mavi çerçeve ile vurgulanan difüzör parçaları ile de etkileyici tasarımını gösteriyor.

Yeni BMW i4 İç Tasarım Özellikleri

Sürücü odaklı kokpit

Yeni BMW i4’ün dikkat çeken iç tasarımının aurasını şık ve sade ön konsolu ortaya çıkartıyor. Sportif bir his yaşatan yüksek merkezli konsolu, Sürücü ve yolcular için ayrı bir yaşam alanı yaratıyor.

Kavisli BMW Ekran

Yeni BMW i4’ün Kavisli Ekranı 12.3 inçlik gösterge ekranı ve 14.9 inçlik geniş kontrol ekranıyla birleştirerek sürücüye ergonomik bir kavis oluşturan modern bir ekran sunuyor.

Geniş, Ferah ve 5 Koltuk

Ultra donanımlı beş adet koltuğu ile arka kısımda üç kişi kadar kapasite sunan yeni BMW i4, Geniş baş ve diz mesafesini de tüm yolcuları için mükemmel hale getirerek eşsiz bir konfor sağlıyor.

BMW 2021 Model BMW iX Modelini Tanıttı

BMW Yedek Parçav
BMW iX

BMW eDrive teknolojisi ile tamamen elektrikli ve dört çeker sistemi sayesinde olağandışı bir menzile sahip olan Yeni BMW iX, Sürüşe başlandığı ilk andan itibaren etkileyici bir hızlanma vadediyor.

Akıllı BMW İşletim Sistemi 8’i tamamen sezgisel bir şekilde çalıştırılabiliyor.

630 km menzili olan Yeni BMW iX xDrive50 (Yeni BMW iX xDrive40 Modeli: 425 km*) hem şehir içi hem de hem de uzun mesafeler için ideal.

Oldukça verimli yapısı sayesinde araç 23 kW/saati aşmayan olağandışı düşük enerji tüketimine ve segmentinde rakipsiz olan 0,25’lik sürtünme katsayısı ile muhteşem aerodinamik özelliklere sahip.

525 Beygirlik, ki adet güçlü elektrik motoru ve BMW xDrive elektrikli dört çeker sistemiyle, Yeni BMW iX sürücülerine olağandışı bir elektrikli sürüş performansı sunuyor: 523 beygirlik güç, Yeni BMW iX xDrive50’yi 4,6 saniyede 0’dan 100 km/sa hıza ulaştırıyor.

Anında devreye giren tork ve kesintisiz hızlanma, Yeni BMW iX’in gaz pedalında, her hareketinize hassas ve kendiliğinden tepki vermesiyle, kendinden emin bir sürüş deneyimi sağlamasına imkan tanıyor.

Şarj süresi

Yeni BMW iX’i evde, yolda veya işte şarj etmek artık çok basit. Ayrıca, etkileyici şarj performansı sayesinde yüksek güçlü ev dışı şarj istasyonlarında sadece 10 dakikada 120 km menzile veya 40 dakikadan kısa sürede %100 tam menzile ulaşabilirsiniz.

100 km menzil / Evde Şarj100 km menzil / Yolda
01:41 sa – BMW Wallbox (11kw)00:06 sa – Yüksek güçlü şarj istasyonları
01:41 sa – Endüstriyel prizlerde esnek hızlı şarj (11 kw)00:21 sa – Hızlı şarj istasyonu (50 kw)
08:31 sa – Ev tipi prizlerde, standart şarj kablo ile şarj (2.3 kw)00:51 sa – AC şarj istasyonları

10 Dakikada 150 Km’ye varan menzil!

200 kW’a kadar şarj kapasitesi (Yeni BMW iX xDrive40 Modeli için 150 kW’a kadar) sayesinde Yeni BMW iX ev dışı hızlı şarj istasyonlarında da %10’dan %80 doluluk seviyesine 40 dakikadan daha kısa bir sürede şarj edebilirsiniz.
Evde ise pratik BMW Wallbox’ınız ile Yeni BMW iX xDrive50’nizi 11 kW’a kadar şarj edebilirsiniz ve %100 batarya şarjına 11 saatten daha kısa bir sürede ulaşabilirsiniz (Yeni BMW iX xDrive40 Modeli için 8 saatten kısa sürer).
Menzil

Sürüş Asistanı

BMW Yedek Parça
BMW iX

Yeni BMW iX’te, standart donanım olarak sunulan ve son derece geniş bir sürüş asistan sistemleri mevcut. Profesyonel Sürüş Asistanı, kritik sürüş koşullarında veya sıkışık trafikte dahi en yüksek konforu ve güvenliği sağlar.

Sisteme dahil edilen özellikler arasında, gelişmiş fonksiyonlara sahip yeni Direksiyon ve Şerit Yönlendirme Asistanı, Acil Durum Direksiyon Asistanı ve aktif yandan çarpışma koruma özellikli Şeritte Tutma Asistanı da yer aldı.

Aracınızın çevresindeki cisimleri size 3 boyutlu olarak göstermek için çok fazla sayıda kamera kullanan Park Asistanı Plus, aracınızla manevra yapmaya ve aracı park etmeye yardımcı oluyor.

BMW, Yeni Elektrikli modellerin Türkiye’ye geliş tarihini açıkladı!

Alman otomobil devi BMW, yeni elektrikli otomobil modellerini Türkiye’ye getirmeye hazırlanıyor.

BMW’den Yapılan açıklamaya göre, yeni elektrikli SUV modeli olan BMW iX yılın son çeyreğinde, BMW i4 ise 2022’nin ilk çeyreğinde Türkiye’de satışa sunulmuş olacak. Tanıtılan iki model de, iki farklı güç seçeneği ile yetkili bayilerde yerini alacak.

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu Alman marka BMW, yeni elektrikli modellerini Türkiye’de satışa sunacağı tarihleri de duyurdu. Açıklamaya göre, Alman otomobil markasının %100 elektrikli SUV modeli BMW iX 2021 yılının son çeyreğinde, BMW i4 ise 2022’nin ilk çeyreğinde Türkiye’de yollarda olacak olan BMW iX xDrive50 ve BMW xDrive40 modellerini Türkiye ile buluşacak.

BMW i4’ün de eDrive40 ve M50 versiyonlarıyla birlikte bayilerde yerini alacağı açıklandı.

Continue Reading