Connect with us

HABER

AŞK’ın portresi çizildi – Internet Haber

Published

on

AŞK’ın portresi çizildi - Internet Haber

Bu kitabın her satırında kendinizle ilgili bir şey bulacaksınız. Ve AŞK’a aşık olacaksınız.

Akif Manaf, kişisel gelişimde çığır açan evrensel bakış açısı, çağdaş yorumu, güçlü ve dost anlatımı ile bu kez bize dünyanın gelmiş geçmiş en büyük gizemi AŞK’ın portresini çiziyor. Aşk hakkında her şeyi anlatıyor. Aşk zengini olmak, AŞK’la dolup taşmak, gizemler gizemi AŞK’ı yaşamanın bütün ipuçlarını veriyor.

Bu kitabın her satırında kendinizle ilgili bir şey bulacaksınız. Ve AŞK’a aşık olacaksınız.

“Eğer aşkı yaşamak ve yaşatmak istiyorsanız sadece iletişim kurun ve sevginizi sahiplenmeden paylaşın. Aşkın dinamiği bu olmalıdır. Eğer aşkınızı katletmek istemiyorsanız bugünden itibaren artık ilişki kurmaya çalışmayın”.

“Gerçek AŞK’a doğru 7 adımda ilerleyin: Birincisi, egoyu beslemeyeceksin; ikincisi, kontrol etmeye çalışmayacaksın; üçüncüsü, açgözlü olmayacaksın; dördüncüsü, alçakgönüllü olacaksın; beşincisi, olmadığın şey olmaya çalışmayacaksın; altıncısı, olduğun şey olacaksın; yedincisi, AŞK’a teslim olacaksın”.
Aşk nedir?
Aşk kimyası nedir?
Aşk hormonu nedir?
Aşk formülü nedir?
Aşk sanatı nedir?
Aşk ateşi nedir?
Aşk intikamı nedir?
Aşk gizemi nedir?
Aşk aynası nedir?
Aşk simyası nedir?
Aşk matematiği nedir?

“Siz aşk çocuklarısınız. Aşk yolculuğu siz doğduğunuzda başladı. Bunun farkında olun. Aşkı yaşamak ve yaşatmak için farkındalık çok önemlidir. Her an aşkın farkında olun, o zaman aşk asla tükenmez, tam tersi gitgide daha da güçlenir, daha da evrenselleşir, daha da evrimselleşir”.

“Tekâmül ettikçe âşık olmaya başlarsın ve âşık olunca tekâmülün hızlanır”.

“Gerçek aşk olgusunda mutluluğun temeli almak değil, vermektir. Ne alacağını hiç düşünmezsin, tam tersi ne vereceğini düşünürsün”…